Bon Turystyczny 2022 - wykorzystaj na Mazurach!

Hotel SPA | Hotel nad jeziorem | Rodzinny hotel | Bon Turystyczny na wakacje

Bon Turystyczny – jak wykorzystać na wakacje 2022

Za pomocą Bonu Turystycznego można opłacić pobyt w hotelu podczas wakacji w 2022 roku. Na każde dziecko przyznano jednorazowe wsparcie wynoszące 500zł, w przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – jest to 1000 zł.
Za pomocą Bonu Turystycznego można opłacić usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne. Warunkiem koniecznym jest przyjazd do hotelu wraz z dzieckiem.

Bon Turystyczny można wykorzystać do 30 września 2022 roku, np. podczas okazyjnych pakietów – polecamy rodzinne wakacje (Pakiet Wakacje z Naturą) lub pakiet obejmujący Święta Wielkanocne.  W ten sposób dzieci będą mogły skorzystać z dedykowanego programu animacji, a rodzice miło spędzić czas w SPA lub nad jeziorem. 

Jak aktywować Bon Turystyczny?*

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. 

*źródło: https://bonturystyczny.polska.travel/

Bon Turystyczny – nocleg na Mazurach

Wybierając miejsce na nocleg na Mazurach warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Chcąc zrealizować Bon Turystyczny warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Czy interesują nas wakacje czy inne terminy? 

Bon Turystyczny można zrealizować również poza wakacjami. Pozwala to oderwać się od codziennych obowiązków i – w naszym przypadku – być blisko natury, lasów, jezior. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszy się Rodzinna Wielkanoc na Mazurach!

Czy szukamy noclegu nad jeziorem?

W przypadku wykorzystania Bonu Turystycznego nad jeziorem warto zastanowić się czego dokładnie szukamy?

Plaża w Łękuku zapewnia bezpieczną kąpiel – jezioro jest objęte strefą ciszy i nie napotkamy tutaj ludzi na motorówkach i skuterach wodnych. Zamiast tego proponujemy kajaki, wieloosobowe rowery wodne lub ekologiczną tratwę pływającą napędzaną panelami fotowoltaicznymi.

 

Bon Turystyczny – Mazury, jezioro i Ty  

Spędzając czas na Mazurach nad jeziorem Bonem Turystycznym opłacisz nie tylko nocleg – korzystając z Pakietu Wakacje z Naturą 2022 opłacisz również animacje dla dzieci i dorosłych, obiadokolacje, dostęp do strefy SPA oraz wypożyczenie sprzętu wodnego! To wszystko w pakiecie! 

Brzmi dobrze? 

Skontaktuj się z naszą recepcją, żeby otrzymać wycenę!

Spytaj o indywidualną wycenę pobytu:

T: +48 515 233 784
T: +48 (87) 428 40 59
recepcja@lekuk.pl