Ceny i pytania

Ceny

Ceny pokoi są zróżnicowane w zależności od pory roku, dnia tygodnia, długości pobytu, rodzaju pokoju, liczby osób, wybranego pakietu… Nie jesteśmy w stanie zamieścić tutaj wszystkich kombinacji, dlatego udostępniamy system rezerwacji online, gdzie – po wybraniu szczegółów wymarzonego pobytu – otrzymacie Państwo propozycje cenowe. Proszę śmiało „bawić się” różnymi opcjami: dopóki nie potwierdzą Państwo płatności, to nic nie kosztuje!

Zachęcamy do rezerwacji bezpośrednio na naszej stronie. Omijacie Państwo pośredników, zyskujecie najniższe ceny, największe możliwości wyboru i bezpośredni kontakt z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie dokładnie leży Folwark?

Folwark Łękuk znajduje się w odległości 35 km od Giżycka i Olecka, nad jeziorem Łękuk, w otulinie Puszczy Boreckiej. Zlokalizowany jest poza głównym szlakiem turystycznym.

 

Czy obiekt ma dostęp do jeziora?

Tak, Folwark Łękuk leży bezpośrednio nad jeziorem Łękuk, które widać z restauracji i części pokoi. Plaża znajduje się przy samym hotelu.

Jaki wymiar mają pokoje?

Pokoje w Folwarku:

  • pokój 2os. – 16m2 + łazienka,
  • pokój rodzinny typu studio – 33m2 + łazienka,
  • pokój 3os. – 22m2 + łazienka,
  • pokój 1os. – 10m2 + łazienka,
  • Apartamenty – 41m2 + łazienka,

Apartament Rządcówka – ok. 115m2.

Pokoje w Starym Spichlerzu:

  • pokój 2os. – 19m2,
  • pokój 3os. – 21m2,
  • Apartament Golfisty – 40m2.
Czym charakteryzuje się apartament Rządcówka?

Jest to dwupoziomowy samodzielny apartament. Na parterze znajdują się: salon z kuchnią, jeden pokój 2os. oraz łazienka z osobną toaletą, na I piętrze: 3pokoje 2osobowe (z możliwością dostawki), balkon oraz druga łazienka. Apartament Rządcówka posiada osobne wejście.

Czym różnią się pokoje w Starym Spichlerzu od tych w Folwarku?

Stary Spichlerz jest to wolnostojący budynek (oddalony od Folwarku o ok. 100m) z 7 pokojami. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, mieszczą się na I piętrze oraz posiadają okna dachowe (dodatkowo Apartament Golfisty posiada balkon). Każdy pokój ma swój unikatowy wystrój, nawiązujący do dyscyplin sportu/aktywności, które można u nas uprawiać.

Czy w pokojach są ręczniki i suszarki?

Tak, oczywiście. Oprócz kompletu ręczników, pokój wyposażony jest w m.in. w szampon / żel od prysznic, suszarkę, przybornik do szycia oraz czyścik do butów.

Czy mogę zabrać ręcznik z pokoju na plażę?

Wynoszenie białych ręczników z pokojów jest zabronione. Uprzejmie prosimy Gości o przywożenie ze sobą ręczników plażowych, ewentualnie wypożyczenie brązowego ręcznika plażowego z recepcji za kaucją w wysokości 50 zł.

Czy są szlafroki w pokojach?

Szlafroki znajdują się na wyposażeniu apartamentów hotelowych. Ponadto, każdy Gość korzystający ze strefy SPA, otrzymuje szlafrok i dodatkowy ręcznik (zależnie od wybranych zabiegów czy terapii).

 

 

Jakie akcesoria dziecięce są dostępne w pokojach?

Na prośbę rodziców, do pokoju możemy wstawić: drewniane łóżeczko dziecięce z pościelą (wypożyczenie 35 zł/ doba) oraz bezpłatnie: nocnik, nakładkę na toaletę, wanienkę, stopień dla dziecka do łazienki.

Czy w pokojach są czajniki?

Czajniki dostępne są we wszystkich apartamentach. Ze względów bezpieczeństwa nie ma ich w pozostałych pokojach. Gorącą wodę można otrzymać w restauracji lub gdy jest ona zamknięta w recepcji.

Czy lodówki znajdują się na wyposażeniu pokoju?

Lodówki są w studiach i apartamentach. Można również, w miarę dostępności, wypożyczyć lodówkę w recepcji hotelowej. Koszt: 10 zł/doba.

Czy w obiekcie jest basen?

Na terenie Folwarku nie ma basenu, mamy naturalny akwen wodny oraz strefę SPA &Wellness: gabinety masażu oraz terapii ciała i twarzy, saunę parową, jacuzzi w ogrodzie oraz wyjątkową ruską banię na jeziorze.

Czy można przyjechać z psem?

Tak, o tym fakcie trzeba nas poinformować najlepiej w momencie rezerwacji, jeszcze przed przyjazdem, ponieważ nie wszystkie pokoje są przeznaczone dla zwierząt. Szczegółowy regulamin i cennik pobytu ze zwierzętami dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Czy w obiekcie jest żelazko?

Tak, żelazko wraz z deską o prasowania można wypożyczyć w recepcji hotelowej.

O której mamy się wymeldować?

Doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godziny 15:00, a kończy w dniu wyjazdu o godzinie 11:00.

Czy kupię gdzieś piwo?

Oczywiście, proponujemy wybór piw regionalnych i klasycznych, butelkowych oraz z beczki. Restauracja Ogień i Woda jest czynna przez cały rok, a Pub Żyto i Chmiel latem

Gdzie znajduje się najbliższy sklep?

Najbliższy sklep zlokalizowany jest w Orłowie (1,5km), kolejne sklepy o szerszym asortymencie znajdują się w Gawliku Wielkim (7km), dyskonty i sklepy wielobranżowe zlokalizowane są w Wydminach (13km).

W jakich godzinach podawane jest śniadanie?

Na śniadanie zapraszamy między 8:00 a 10:00 do Restauracji Ogień i Woda.

Czy można zjeść coś w Folwarku oprócz śniadania albo nie będąc gościem hotelowym?

Oczywiście! Zapraszamy do naszej Restauracji Ogień i Woda. Jest ona czynna od 12:00 do 21:30. Poza sezonem godzina przyjmowania ostatnich zamówień z karty restauracyjnej może się różnić. Szczegółowe informacje dostępne są w recepcji.

Czy w obiekcie jest winda?

W obiekcie nie ma windy. Wózki dziecięce można pozostawić na parterze w wyznaczonym miejscu, z bagażami możemy pomóc w razie potrzeby.

Czy w obiekcie kupię papierosy?

Obiekt nie prowadzi sprzedaży wyrobów tytoniowych. Na terenie Folwarku obowiązuje zakaz palenia, za wyjątkiem wyznaczonych stref dla osób palących.

Czy w Folwarku kupię zezwolenia wędkarskie?

Jak najbardziej, zezwolenia wystawiamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-20:00. Niezbędna do wystawienia zezwolenia jest aktualna karta wędkarska.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Z chęcią udzielimy jej mailowo lub telefonicznie. Dane do kontaktu z recepcją:

T: +48 (87) 428 40 59

T: +48 600 931 848

recepcja@lekuk.pl