fbpx

Wigilia Firmowa na Mazurach – kilka pytań, na które warto sobie odpowiedzieć

Już wpłynęły pierwsze  rezerwacje terminów jeżeli chodzi o spotkania opłatkowe i wigilie firmowe na Mazurach. W tym roku chcemy pomóc Wam odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które ułatwią Wam organizację tego przedsięwzięcia w swojej firmie. Dzięki odpowiedzi na tych kilka pytań oszczędzisz od kilku do kilkunastu godzin!

[envira-gallery id=”11267″]

1. Czego właściwie chcemy?

Wigilie firmowe mogą wyglądać różnie – może być to spotkanie opłatkowe w biurze, dwudniowy wyjazd z uroczystą kolacją lub wspólne wyjście do restauracji. Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji – musisz zadać sobie pytanie czego chcesz!

  • Czy impreza ma być podniosła i elegancka, czy raczej nieformalna i luźna?
  • Czy dopuszczam muzykę w trakcie?
  • Ile czasu spędzimy przy wspólnym stole?
  • Czy Twoi pracownicy preferują pokoje wspólne czy osobne?

2. Jak rozdysponować budżet?

Dobrze jest założyć widełki budżetowe całościowe lub na osobę. Dzięki temu nasz zespół eventowy będzie mógł skroić ofertę na miarę! Nam bardziej zależy na tym, żebyście do nas przyjechali – bo wierzymy, że po zapoznaniu z jakością Folwarku Łękuk niejednokrotnie tu wrócicie!

3. Czy planuje atrakcje dodatkowe?

Dobrze jest monitorować pogodę – bo przy atrakcjach outdoorowych jest ona kluczowa – ciężko o organizację kuligu bez śniegu, a biesiada grillowa przy -30°C też może być mało przyjemna. Są za to atrakcje, które sprawiają radość niezależnie od pogody – wspólny seans w Ruskiej Bani, gra terenowa, Escape room lub fabularna gra scenariuszowa. Część wieczorna może być urozmaicona również pokazami oraz show wieczornymi, a w ciągu dnia dużym zainteresowaniem cieszy się zawsze strefa SPA – gabinety do zabiegów, masażów, rytuałów, sauna i jacuzzi zewnętrzne.

4. Czy pojawią się dodatkowe prezenty?

Czy pracownicy między sobą wręczają drobne upominki, czy firma wręcza dodatkowe paczki? Może Twoi pracownicy chcieliby dostać vouchery lub trwalsze upominki – koszyk rozmaitości z dżemem, olejem, smalcem i miodem? Dobrze jest się zastanowić również nad sposobem wręczenia – czasem w Folwarku Łękuk, podczas wigilii firmowych gości odwiedza Święty Mikołaj 🙂 Warto też zadbać o swoich kluczowych kontrahentów – możemy przygotować kilka zestawów prezentowych więcej, tak żebyś mógł podziękować również im za udaną biznesową współpracę!

Jak sam widzisz – możliwości jest dużo! Najlepiej będzie jednak, jeżeli odezwiesz się do jednego z naszych event managerów, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować niezapomnianą wigilię firmową.

[envira-gallery id=”11276″]

Poprzednie

Następny