fbpx

Wigilia Firmowa na Mazurach – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Pobierz ofertę 2023/24 w PDF > WIGILIA FIRMOWA

 

Spływają już do nas pierwsze rezerwacje na spotkania opłatkowe i wigilie firmowe na Mazurach.  Aby pomóc Ci zaoszczędzić kilka cennych godzin postanowiliśmy odpowiedzieć na kilka najczęściej zadawanych “wigilijnych” pytań!

Zapraszamy do lektury i REZERWACJI. Szybki kontakt: grupy@lekuk.pl

 1. Jak może wyglądać nasze spotkanie wigilijne?

Wigilie firmowe mogą wyglądać różnie – może być to spotkanie opłatkowe w biurze, dwudniowy wyjazd z uroczystą kolacją lub wspólne wyjście do restauracji. Niezależnie od wybranej przez Ciebie opcji – musisz zadać sobie pytanie co najlepiej sprawdzi się wśród Twoich pracowników i czego oczekujesz po wspólnym celebrowaniu!

 

  • Czy impreza ma być podniosła i elegancka, czy raczej nieformalna i luźna?
  • Czy dopuszczasz muzykę w trakcie? Jeśli tak, to czy mają być to kolędy czy może znane standardy?
  • Ile czasu spędzicie przy wspólnym stole? Obiad, wieczorna biesiada czy może standing party z losowaniem prezentów?
  • Czy planujecie nocowanie w hotelu?  Czy Twoi pracownicy preferują pokoje wspólne czy pojedyncze?

 

2. Jak rozdysponować budżet?

Dobrze jest założyć widełki budżetowe całościowe lub na osobę. Dzięki temu nasz zespół eventowy będzie mógł skroić ofertę na miarę! Mocno wierzymy, że po wizycie w Folwarku Łękuk niejednokrotnie tu wrócicie – służbowo lub prywatnie!

 

3. Czy planuje atrakcje dodatkowe?

Dobrze jest monitorować pogodę – bo przy atrakcjach outdoorowych jest ona kluczowa – ciężko o organizację kuligu bez śniegu, a biesiada grillowa przy -30°C też może być mało przyjemna. Są za to atrakcje, które sprawiają radość niezależnie od pogody – wspólny seans w Ruskiej Bani, gra terenowa, warsztaty kulinarne lub relaks w SPA (vouchery na masaże doskonale sprawdzą się jako prezenty dla Twoich ludzi).

Część wieczorna może być urozmaicona również pokazami, animacjami i zabawami team buidlingowymi. Na zimowe rozgrzanie idealnią sprawdzą się również sauna parowa i jacuzzi zewnętrzne.

 

4. Czy pojawią się dodatkowe prezenty?

Czy pracownicy między sobą wręczają drobne upominki, czy firma wręcza dodatkowe paczki? Może Twoi pracownicy chcieliby dostać vouchery lub trwalsze upominki – koszyk rozmaitości z regionalnymi przysmakami?

Dobrze jest się zastanowić nad sposobem wręczenia giftów. W razie czego, naszych szeregach pracuje etatowy Święty Mikołaj 🙂

 

Warto też zadbać o swoich kluczowych kontrahentów – możemy przygotować kilka zestawów prezentowych więcej, tak żebyś mógł podziękować również im za udaną biznesową współpracę!

Jak sam widzisz – możliwości jest dużo! Najlepiej będzie jednak, jeżeli odezwiesz się do jednego z naszych event managerów, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże zorganizować niezapomnianą wigilię firmową.

  

REZERWACJE GRUPOWE, MARKETING

 grupy@lekuk.pl  / szkolenia@lekuk.pl

 

Poprzednie

Następny