fbpx

Cztery pory roku

Każdy sezon jest odpowiedni by wypocząć, oderwać się od rutynowych spraw i zrelaksować w miejscu, gdzie cisza nadaje ton.

W Folwarku Łękuk wiemy, jakimi walorami charakteryzują się poszczególne pory roku i potrafimy czerpać z nich inspiracje, by zapewnić Państwu wypoczynek „skrojony na miarę”.

Zielona wiosna

Relaks i wypoczynek pośród kipiącej soczystą zielenią przyrody, zajęcia fitness dla nabrania sił po zimie, jogging po puszczy i naszej ścieżce zdrowia nad jeziorem, kuchnia wiosenna, zabiegi i terapie SPA – przygotowanie skóry do lata, pożegnanie zimy w Ruskiej Bani.

Słoneczne lato

Plażowanie i błogie leniuchowanie na leżakach, relaks na hamaku z widokiem na jezioro, spływy kajakowe mało znanymi szlakami, wycieczki rowerowe po Dzikich Mazurach, wypożyczalnia sprzętu wodnego,  zwiedzanie okolicy i poznawanie sielskiego życia wsi, pakiety Aktywne Lato i rodzinne turnusy z niesamowitymi animacjami.

Złota jesień

Spacery pośród kolorowych liści, questy terenowe, wyprawy kajakowe, zajęcia relaksacyjne i taneczne, wędkowanie, wyprawy na grzyby, jesienna oferta SPA oraz kultowy pakiet Kobiecy Weekend.

Biała zima

Kuligi, wypożyczalnia sprzętu zimowego, wyprawy na nartach biegowych po specjalnie przygotowanych trasach, łyżwy i naturalne lodowisko pod samym hotelem, bojer, zimowy survival, warsztaty czekoladowe, kulinarne i inne, rozgrzewające masaże ajurwedyjskie, Noce Saunowe w Ruskiej Bani, Bal Sylwestrowy i Zimowy Bal Karnawałowy oraz pakiet Zimowa Przygoda podczas ferii zimowych.