fbpx

Cztery pory roku

Każdy sezon jest odpowiedni by wypocząć, oderwać się od rutynowych spraw i zrelaksować w miejscu, gdzie cisza nadaje ton.

W Folwarku Łękuk wiemy, jakimi walorami charakteryzują się poszczególne pory roku i potrafimy czerpać z nich inspiracje, by wyczarować wypoczynek „skrojony na miarę”.

Złota jesień

Spacery pośród kolorowych liści, questy terenowe, wyprawy kajakowe, zajęcia relaksacyjne i taneczne, wędkowanie, wyprawy na grzyby, jesienna oferta SPA oraz kultowy pakiet Kobiecy Weekend.

To również start sezonu saunowego i Nocy Saunowych!

SPRAWDŹ JESIENNE PAKIETY:

KOBIECY WEEKEND

AJURWEDA

PAKIET ANTYSTRESOWY

PAKIET WĘDKARSKI

FESTIWAL PIWA

WIĘCEJ…

 

Biała zima

Kuligi, wypożyczalnia sprzętu zimowego, wyprawy na nartach biegowych po specjalnie przygotowanych trasach, łyżwy i naturalne lodowisko pod samym hotelem, bojer, zimowy survival, warsztaty czekoladowe, kulinarne i inne, rozgrzewające masaże ajurwedyjskie, Noce Saunowe w Ruskiej Bani, Bal Sylwestrowy i Zimowy Bal Karnawałowy oraz pakiet Zimowa Przygoda podczas ferii zimowych. Powyżej 3 dni - rabat 5%, Powyżej 6 dni - rabat 10%

 CENNIK WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU

Ceny 1h 4h Doba
(1-3 dni)
Łyżwy 5zł 10zł 15zł
Narty biegowe 20zł 30zł 45zł
Kij hokejowy 5zł 10zł 10zł
Instruktaż 70zł/ 1 h/ 1 osoba
Każda dodatkowa osoba 30zł/ 1 h / os.

Zielona wiosna

Relaks i wypoczynek pośród kipiącej soczystą zielenią przyrody, zajęcia fitness dla nabrania sił po zimie, jogging po puszczy i naszej ścieżce zdrowia nad jeziorem, kuchnia wiosenna, zabiegi i terapie SPA – przygotowanie skóry do lata, pożegnanie zimy w Ruskiej Bani.

Start sezonu kempingowego! 

Słoneczne lato

Plażowanie i błogie leniuchowanie na leżakach, relaks na hamaku z widokiem na jezioro, spływy kajakowe mało znanymi szlakami, wycieczki rowerowe po Dzikich Mazurach, wypożyczalnia sprzętu wodnego,  zwiedzanie okolicy i poznawanie sielskiego życia wsi, pakiety Aktywne Lato i rodzinne turnusy z niesamowitymi animacjami.