Mazury – Twoje miejsce na integrację

Szkolenie i budowanie zespołu nie musi być zamknięte w sali konferencyjnej bez dostępu światła dziennego! Przede wszystkim nasza infrastruktura, sprzęt oraz bezpośredni dostęp do jeziora i lasu pozwala zapewnić naszym gościom niemal każdą formę integracji. Stworzyliśmy tę podstronę z myślą o najpopularniejszych integracjach organizowanych na Mazurach. Poniżej wyróżniliśmy kilka z wielu sposobów, jakie znamy na budowanie zespołu oraz umocnienie i uzdrowienie więzi między pracownikami.

Zapytania grupowe, integracja i wellness korporacyjny:

szkolenia@lekuk.pl / grupy@lekuk.pl

 

Event Managerki:

Karolina Jedlicska T: 539 974 712 

Anna Dranka T: 513 828 953

Spływ kajakowy mazurską rzeką

Jedną z bardziej charakterystycznych atrakcji kojarzonych z Mazurami są spływy kajakowe. Organizujemy je od ponad 7 lat. Proponujemy wspólne wiosłowanie mniej popularną, ale urokliwą rzeką Łaźną Strugą.

W trakcie spływu kajakowego jednym z jego punktów może być wspólne ognisko lub obiad polowy. Jako dodatkowy element integrujący może posłużyć losowanie towarzystwa do kajaka.

Realizujemy spływy kajakowe na wszystkich rzekach. Uczestnicy mają do dyspozycji profesjonalne kajaki dwuosobowe, kapoki oraz nieprzemakalne worki na elektronikę.

Integrująca gra terenowa

Gra terenowa z elementami współzawodnictwa i rywalizacji. Uczestnicy są dzieleni na małe grupy i w tych grupach wyruszają szukając punktów zaznaczonych na mapie. Na trasie czekają na nich zadania, zagadki oraz punkty kontrolne. Celem gry, poza integracją grupy, jest ukończenie trasy w jak najszybszym czasie i wykonanie wszystkich zadań. Zadania postawione przez graczami mogą mieć charakter indywidualny lub team-buildingowy.

Zawody barowe

Atrakcja uzupełniająca kolacje oraz biesiady. Tworzymy osobną przestrzeń na zawody lub luźne gry w piłkarzyki. Dużą popularnością cieszy się również mniej znana gra S-bak oraz najpopularniejsze spośród typowo barowych rozgrywek – darty – szerzej znane pod nazwą rzutki. Często uczestnicy wybierają również znane z amerykańskich filmów i kojarzone z czerwonymi kubeczkami zawody beer-ponga.

Ruska Bania – kameralna integracja

Wyjątkowa Ruska Bania, to oddzielny budynek położony nad jeziorem, bezpośrednio na pomoście.

Jest to jeden z rodzajów suchej sauny, który przywędrował do nas ze wschodu. Proponujemy kameralne spotkania do 12 osób.

Ruska Bania nad jeziorem wyposażona jest w tak zwany priedbannik – czyli wypoczywalni, gdzie przy wspólnym stole może zasiąść 12 osób.

Strefa SPA

Wellness w naszych progach oznacza DOBROSTAN i dotyczy tego wszystkiego, co zapewni nam ZDROWIE od poziomu komórkowego po najgłębsze zakamarki DUSZY. W naszym hotelu SPA wiemy jak osiągnąć ten stan.

Strefa SPA w Folwarku Łękuk to wyjątkowe miejsce na Mazurach, utrzymane w folwarcznym stylu pięknych wnętrz i mazurskich mebli – pachnących naturalnym drewnem i aromatycznymi olejkami.

Goście zawitać mogą do Łękuckiej Łaźni parowej, jacuzzi w ogrodzie, gabinetów pielęgnacji ciała i masażu oraz wypoczywalni, gdzie pomiędzy zabiegami wyciszą się, otuleni miękkim kocykiem, sącząc napar z ziół.

SPRAWDŻ MENU SPA > CENNIK

Restauracja Ogień i Woda

Jednym z najmilszych elementów wszelkich wyjazdów jest dogadzanie podniebieniu, kosztowanie potraw miejscowej kuchni.

W Folwarku Łękuk czeka na Państwa stylowe i klimatyczne wnętrze Restauracji Ogień i Woda, z dużym tarasem i romantycznym widokiem na jezioro.

Oferowane przez nas MENU łączy smaki sprawdzonej kuchni regionalnej i wykwintnej kuchni europejskiej. Mamy też propozycje dla jaroszy, wegan i wegetarian. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu według tradycyjnych, sprawdzonych receptur, z wykorzystaniem pełnowartościowych składników, w tym owoców, warzyw i ziół z własnego ogrodu, oleju rzepakowego tłoczonego z własnych nasion, czy świeżych produktów nabiałowych, dostarczanych przez okolicznych gospodarzy.

Tutaj ze smakiem rozpoczniecie Państwo dzień, zaspokoicie apetyt po aktywnym wypoczynku na świeżym powietrzu, a wieczorem zrelaksujecie zmysły przy nastrojowej kolacji.

Na uroczyste okazje nasi kucharze przygotują specjalną kulinarną oprawę. Smacznego!

Impreza grillowa w tawernie

Poza przyjęciami w klimatyzowanych wnętrzach, proponujemy alternatywę – świętowanie w plenerowej tawernie o iście mazurskim klimacie.

Obrośnięta winoroślą i różami, ceglana, zadaszona tawerna, oferuje nawet do 90 miejsc przy drewnianych, biesiadnych stołach i ławach.

Polecana przez naszych Gości, impreza w stylu grillowym, może odbyć się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, przy świetle świec, lampionów oraz w połączeniu z ogniskiem przy nadjeziornej skarpie pod rozgwieżdżonym niebem.