Imprezy Integracyjne na Mazurach, Konferencje, Szkolenia | Folwark Łękuk

Mazury jako miejsce integracji!

Szkolenie i budowanie zespołu nie musi być zamknięte w sali konferencyjnej bez dostępu światła dziennego! Przede wszystkim nasza infrastruktura, sprzęt oraz bezpośredni dostęp do jeziora i lasu pozwala zapewnić naszym gościom niemal każdą formę integracji. Stworzyliśmy tę podstronę z myślą o najpopularniejszych integracjach organizowanych na Mazurach. Poniżej wyróżniliśmy kilka z wielu sposobów, jakie znamy na budowanie zespołu oraz umocnienie i uzdrowienie więzi między pracownikami.

Zapytania grupowe, integracja i wellness korporacyjny:

szkolenia@lekuk.pl / grupy@lekuk.pl

 

Event Managerki:

Karolina Jedlicska T: 539 974 712 

Anna Dranka T: 513 828 953

Spływ kajakowy mazurską rzeką

Jedną z bardziej charakterystycznych atrakcji kojarzonych z Mazurami są spływy kajakowe. Organizujemy je od ponad 7 lat. Proponujemy wspólne wiosłowanie mniej popularną, ale urokliwą rzeką Łaźną Strugą. W trakcie spływu kajakowego jednym z jego punktów może być wspólne ognisko lub obiad polowy. Jako dodatkowy element integrujący może posłużyć losowanie towarzystwa do kajaka. Realizujemy spływy kajakowe na wszystkich rzekach. Uczestnicy mają do dyspozycji profesjonalne kajaki dwuosobowe, kapoki oraz nieprzemakalne worki na elektronikę.

Kulig konny mazurskimi lasami

Kolejną najpopularniejszą formą integracji jest prawdziwy kulig konny mazurskimi lasami. To najczęściej wybierana atrakcja zimą. Kulig może trwać od 20 minut do nawet ponad godziny! Uczestnicy zajmują miejsca zarówno na saniach podczepionych pod konie, jak i dużych sankach doczepionych do nich. Grupy często decydują się na połączenie kuligu z ogniskiem i rozgrzewającym seansem w Ruskiej Bani.

Integrująca gra terenowa

Gra terenowa z elementami współzawodnictwa i rywalizacji. Uczestnicy są dzieleni na małe grupy i w tych grupach wyruszają szukając punktów zaznaczonych na mapie. Na trasie czekają na nich zadania, zagadki oraz punkty kontrolne. Celem gry, poza integracją grupy, jest ukończenie trasy w jak najszybszym czasie i wykonanie wszystkich zadań. Zadania postawione przez graczami mogą mieć charakter indywidualny lub team-buildingowy.

Zawody barowe

Atrakcja uzupełniająca kolacje oraz biesiady. Tworzymy osobną przestrzeń na zawody lub luźne gry w piłkarzyki. Dużą popularnością cieszy się również mniej znana gra S-bak oraz najpopularniejsze spośród typowo barowych rozgrywek – darty – szerzej znane pod nazwą rzutki. Często uczestnicy wybierają również znane z amerykańskich filmów i kojarzone z czerwonymi kubeczkami zawody beer-ponga.

Ruska Bania – kameralna integracja

Wyjątkowa Ruska Bania, to oddzielny budynek położony nad jeziorem. Jest to jeden z rodzajów suchej sauny, który przywędrował do nas ze wschodu. Proponujemy kameralne spotkania do 12 osób. Ruska Bania nad jeziorem wyposażona jest w tak zwany priedbannik – czyli wypoczywalni, gdzie przy wspólnym stole może zasiąść 12 osób.