Szkolenie na Mazurach - Centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne to:

  • 3 w kompleksowo wyposażone sale do 180 osób łącznie (80, 60 i 40 miejsc w układzie teatralnym).
  • Największa sala do 120 osób (połączenie dwóch sal systemem drzwi przesuwnych).
  • do 120 miejsc noclegowych
  • Bankiety do 170 osób
  • Biesiady w tawernie do 100 osób
  • Spływy kajakowe do 80 osób
  • Imprezy plenerowe do 700 osób

Którą sale konferencyjną wybrać?

W naszym Centrum Konferencyjnym mamy do wyboru 4 sale, które różnią się od siebie rozmiarami i detalami. Każda z nich ma minimum 330 cm wysokości oraz pełne wyposażenie konferencyjne. Budując Centrum Konferencyjne zależało nam na dostępie światła słonecznego oraz komfortowych rozwiązaniach – dlatego każda z nich jest wyposażona w głośniki, klimatyzacje, rzutnik multimedialny oraz flipchart.

Szwałk Wielki – do 120 osób

Dzięki zastosowanemu systemowi przesuwnych ścian jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie lub konferencję do 120 osób. Wysokość ponad 3 metrów pozwala na zaaranżowanie przestrzeni do potrzeb klienta. Pomieszczenie posiada 2 wyjścia na taras z widokiem na jezioro oraz Puszczę Borecką. Każda z sal naszego Centrum Konferencyjnego jest wyposażona we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji szkolenia m.in. flipchart, rzutnik, klimatyzacje oraz łącze internetowe.

Piłwąg – do 60 osób

Szkolić można się w centrum miasta lub w Centrum Konferencyjnym na Dzikich Mazur! Pracownicy oraz kontrahenci z pewnością zwrócą uwagę i docenią, kiedy zaprosisz ich do malowniczo położonego Folwarku Łękuk. Ta część naszego centrum przeznaczona jest dla grup do 80 osób. Posiada bezpośrednie wyjście na plażę oraz jest w pełni wyposażona.

Klepisko – do 40 osób

Wyjątkowa sala do zadań specjalnych! Sala Klepisko znajduje się na parterze oraz jak każda z naszych sal posiada bezpośrednie wyjście na dziedziniec. Klepisko wyróżnia się lustrami położonymi na jednej ze ścian oraz dużo większymi oknami w stosunku do pozostałych sal. Jest to też najwyższa z naszych sal w Centrum Konferencyjnym – jej wysokość to 380 cm.

Szwałk Mały – do 80 osób

Konferencje z widokiem na jezioro oraz Puszczę Borecką? Prelekcje prowadzone w takich warunkach są prawdziwą przyjemnością! Poza pięknym i nietypowym miejscem cenimy sobie kompleksowe podejście do organizacji i chętnie zajmiemy się wydarzeniem od A do Z.

Zaplecze integracyjne

Ważną częścią naszego Centrum Konferencyjnego jest zaplecze rekreacyjne. Zaraz po udanym szkoleniu zapraszamy do skorzystania z oferty SPA, sauny, zewnętrznego jacuzzi oraz restauracji. Organizujemy również integracje dopasowaną do potrzeb grupy.