Wesele na Mazurach

Wesele nad jeziorem | Sala weselna Mazury | Rustykalne wesele | Ślub w plenerze

Stylowe wesele w mazurskim folwarku

Są okazje, które chcemy uczcić w wyjątkowy sposób i zachować we wspomnieniach na zawsze. Położony bezpośrednio nad jeziorem, w bliskości lasu i w otoczeniu malowniczych mazurskich krajobrazów Folwark Łękuk, to wymarzone miejsce organizacji wesel.

Oferujmy stylowe, klimatyzowane sale bankietowe z przestronnym parkietem, tarasem i pięknym widokiem na jezioro, komfortowe pokoje, romantyczną tawernę na świeżym powietrzu z możliwością grillowania, wyśmienitą kuchnię opartą o świeże, lokalne produkty, strefę SPA, strefę zabaw dla dzieci oraz piękne plenery idealne na ślub oraz pamiątkowe sesje fotograficzne.

Opieka wedding managerki

Organizacja wymarzonego przyjęcia bywa wyzwaniem! Szczególnie gdy większość szczegółów trzeba zaplanować zdalnie. Zdajcie się zatem na naszą pomoc.

Wybierając Folwark Łękuk na miejsce Waszego wesela możecie liczyć na kompleksową organizację ślubu i przyjęcia weselnego oraz opiekę naszej wedding managerki, która będzie towarzyszyła Wam podczas całego procesu przygotowań. Zadba o najdrobniejszy szczegół uroczystości, przygotuje indywidualny scenariusz przyjęcia oraz doradzi przy wyborze menu.

wesela@lekuk.pl

Karolina Jedlicska T: 539 974 712 

Anna Dranka

Pakiet Bukowy

od 269 zł za osobę

Pakiet Jesionowy

od 395 zł za osobę

Pakiet Dębowy

od 499 zł za osobę

Pytania i odpowiedzi

Czy możemy zorganizować ślub na Mazurach w plenerze?

Śluby cywilne oraz  śluby humanistyczne mogą odbyć się w dowolnym miejscu na terenie Folwarku. Najczęściej ceremonie realizujemy na parkowym wzgórzu z widokiem na jezioro lub w przypadku deszczowej aury w zadaszonej tawernie.

Czy organizujecie wesele w lipcu i sierpniu?

Okres wakacyjny jest dla nas szczytem sezonu. W tym czasie organizujemy obiady i kolacje po ślubach. Duże wesela dopuszczamy na koniec czerwca, ewentualnie w pierwszych dniach lipca i ostatnich dniach sierpnia. W celu poznania dostępności warto skontaktować się z naszymi wedding managerkami.

Czy Goście weselni mogą pozostać dłużej w hotelu na Mazurach

Po weselu nad jeziorem wielu Gości chce przedłużyć swój pobyt. Jest to możliwe pod warunkiem, że mamy dostępne pokoje. Najlepiej skontaktować się indywidualnie z recepcją lub osobą odpowiedzialną za noclegi gości weselnych.

Co zawierają pakiety weselne?

W Folwarku wyróżniamy 3 pakiety weselne, na bazie których tworzymy wymarzone wesele nad jeziorem. Pary, które decydują się na ślub na Mazurach mogą wybrać spośród nich, a szczegóły imprezy uzgadniają z jedną osobą. Pakiet zawsze można rozszerzyć o dodatkowe usługi – takie jak serwis tortu na plaży, dodatkowe atrakcje dla Gości lub dodatkowe przystawki.

Czy poza sezonem ceny są tańsze?

W okresie od października do kwietnia, wartości pakietów weselnych oraz noclegów są bardziej przyjazne cenowo. Miesiące od maja do września to wysoki sezon weselny, w którym wartości pakietów są wyższe.

"