Wesele na Mazurach - tylko w Folwarku Łękuk

Wesele nad jeziorem | Ślub w plenerze

Wesele Na Mazurach – tylko w Folwarku Łękuk

Są okazje, które chcemy uczcić w wyjątkowy sposób i zachować we wspomnieniach na zawsze…
Położony bezpośrednio nad jeziorem, w bliskości lasu i w otoczeniu malowniczych mazurskich krajobrazów Folwark Łękuk, to wymarzone miejsce organizacji wesel.

Oferujmy stylowe, klimatyzowane sale bankietowe z przestronnym parkietem, tarasem i pięknym widokiem na jezioro, komfortowe pokoje, romantyczną tawernę na świeżym powietrzu z możliwością grillowania, wyśmienitą kuchnię opartą o świeże, lokalne produkty, strefę SPA, strefę zabaw dla dzieci oraz piękne plenery idealne na pamiątkowe sesje fotograficzne.

Zadbamy o najdrobniejszy szczegół każdej uroczystości- przygotujemy indywidualny scenariusz przyjęcia, dobierzemy menu i zaaranżujemy wymarzony wystrój sal.

UWAGA: Aby zapewnić naszym Gościom spokojny wypoczynek, nie organizujemy imprez weselnych w sezonie letnim (lipiec-sierpień).

WESELA, PRZYJĘCIA

wesela@lekuk.pl

Wedding Managerka:

Karolina Jedlicska T: 539 974 712 

Wedding Managerka

Anna Dranka T: 513 828 953

Czy możemy zorganizować ślub na Mazurach w plenerze?

Goście weselni mogą się zdecydować na organizację ślubu cywilnego na wzgórzu. To częste rozwiązanie w ciągu ostatnich lat – dzięki temu Goście weselni oraz Para Młoda nie podróżuje z urzędu stanu cywilnego. Najczęściej śluby realizujemy na parkowym wzgórzu z widokiem na jezioro.

Czy organizujecie wesele w lipcu i sierpniu?

Okres wakacyjny jest dla nas szczytem sezonu. W tym czasie organizujemy obiady i kolacje po ślubach. Duże wesela dopuszczamy na koniec czerwca, ewentualnie w pierwszych dniach lipca i ostatnich dniach sierpnia. W celu poznania dostępności warto skontaktować się z naszymi wedding managerkami.

Czy Goście weselni mogą pozostać dłużej w hotelu na Mazurach

Po weselu nad jeziorem wielu Gości chce przedłużyć swój pobyt. Jest to możliwe pod warunkiem, że mamy dostępne pokoje. Najlepiej skontaktować się indywidualnie z recepcją lub osobą odpowiedzialną za noclegi gości weselnych.

Co zawierają pakiety weselne?

W Folwarku wyróżniamy 3 pakiety weselne, na bazie których tworzymy wymarzone wesele nad jeziorem. Pary, które decydują się na ślub na Mazurach mogą wybrać spośród nich, a szczegóły imprezy uzgadniają z jedną osobą. Pakiet zawsze można rozszerzyć o dodatkowe usługi – takie jak serwis tortu na plaży, dodatkowe atrakcje dla Gości lub dodatkowe przystawki.