Wesele na Mazurach

Wesele nad jeziorem | Sala weselna Mazury | Rustykalne wesele | Ślub w plenerze

Stylowe wesele w mazurskim folwarku

Są okazje, które chcemy uczcić w wyjątkowy sposób i zachować we wspomnieniach na zawsze. Położony bezpośrednio nad jeziorem, w bliskości lasu i w otoczeniu malowniczych mazurskich krajobrazów Folwark Łękuk, to wymarzone miejsce organizacji wesel.

Oferujmy stylowe, klimatyzowane sale bankietowe z przestronnym parkietem, tarasem i pięknym widokiem na jezioro, komfortowe pokoje, romantyczną tawernę na świeżym powietrzu z możliwością grillowania, wyśmienitą kuchnię opartą o świeże, lokalne produkty, strefę SPA, strefę zabaw dla dzieci oraz piękne plenery idealne na pamiątkowe sesje fotograficzne.

Opieka wedding managerek

Organizacja wymarzonego przyjęcia bywa wyzwaniem! Szczególnie gdy większość szczegółów trzeba zaplanować zdalnie. Zdajcie się zatem na naszą pomoc.

Wybierając Folwark Łękuk na miejsce Waszego wesela możecie liczyć na opiekę naszej wedding managerki, będzie towarzyszyła Wam podczas całego procesu przygotowań. Zadba o najdrobniejszy szczegół uroczystości, przygotuje indywidualny scenariusz przyjęcia oraz doradzi przy wyborze menu.

wesela@lekuk.pl

Karolina Jedlicska T: 539 974 712 

Anna Dranka T: 513 828 953

Pytania i odpowiedzi

Czy możemy zorganizować ślub na Mazurach w plenerze?

Para Młoda nie podróżuje z urzędu stanu cywilnego. Najczęściej śluby realizujemy na parkowym wzgórzu z widokiem na jezioro.

Czy organizujecie wesele w lipcu i sierpniu?

Okres wakacyjny jest dla nas szczytem sezonu. W tym czasie organizujemy obiady i kolacje po ślubach. Duże wesela dopuszczamy na koniec czerwca, ewentualnie w pierwszych dniach lipca i ostatnich dniach sierpnia. W celu poznania dostępności warto skontaktować się z naszymi wedding managerkami.

Czy Goście weselni mogą pozostać dłużej w hotelu na Mazurach

Po weselu nad jeziorem wielu Gości chce przedłużyć swój pobyt. Jest to możliwe pod warunkiem, że mamy dostępne pokoje. Najlepiej skontaktować się indywidualnie z recepcją lub osobą odpowiedzialną za noclegi gości weselnych.

Co zawierają pakiety weselne?

W Folwarku wyróżniamy 3 pakiety weselne, na bazie których tworzymy wymarzone wesele nad jeziorem. Pary, które decydują się na ślub na Mazurach mogą wybrać spośród nich, a szczegóły imprezy uzgadniają z jedną osobą. Pakiet zawsze można rozszerzyć o dodatkowe usługi – takie jak serwis tortu na plaży, dodatkowe atrakcje dla Gości lub dodatkowe przystawki.