Przyjęcia

Wyjątkowa okazja | Impreza okolicznościowa| Komunia Święta | Impreza rodzinna | Rocznica | Studniówka

Uroczyste przyjęcia

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, bogate menu, dbałość o stronę estetyczną, a przede wszystkim uważne słuchanie, czego oczekujecie, pozwolą na bezstresowe świętowanie każdej wyjątkowej okazji.

Od ponad 10 lat z wielką radością, a nierzadko wzruszeniem organizujemy uroczystości rodzinne, jubileusze i zloty przyjaciół. Wiemy, że Wy, nasi Goście pięknie się różnicie, a Wasze oczekiwania są bardzo różnorodne. Zdajemy sobie sprawę, że TEN dzień, TA właśnie okazja zawsze są wyjątkowe. Dlatego, pragnąc spełniać Wasze marzenia o wspólnym świętowaniu, oferujemy szeroką gamę przyjęć i uroczystości.

Zachęcamy do kontaktu z działem grup:
 grupy@lekuk.pl

Joanna Kuszczak T: 507 780 646

Jeżeli jesteś zainteresowana/y WESELAMI – przejdź do strony weselnej.

Impreza grillowa w tawernie

Poza przyjęciami w klimatyzowanych wnętrzach, proponujemy alternatywę – świętowanie w plenerowej tawernie o iście mazurskim klimacie.

Obrośnięta winoroślą i różami, ceglana, zadaszona tawerna, oferuje nawet do 100 miejsc przy drewnianych, biesiadnych stołach i ławach.

Polecana przez naszych Gości, impreza w stylu grillowym, może odbyć się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, przy świetle świec, lampionów oraz w połączeniu z ogniskiem przy nadjeziornej skarpie pod rozgwieżdżonym niebem. 

Kolacja w Ruskiej Bani

Kameralna kolacja w drewnianej chatce na jeziorze to świetny pomysł dla miłośników sauny, natury i regionalnego jedzenia.

Biesiadna salka do wypoczynku po rozgrzewających seansach w tradycyjnej Ruskiej Bani, sprawdzi się doskonale w przypadku spotkań w gronie do 12-14 osób.

Szczególnie polecana grupom w miesiącach chłodniejszych, ale też świetna, niezależnie od sezonu jako spokojne, intymne miejsce na romantyczną kolację we dwoje z widokiem na jezioro.

Od września zapraszamy również na NOCE SAUNOWE – pakiet z kolacją, saunowaniem i tradycyjnym masażem witkami brzozowymi. 

Studniówka

Podobno ulubiona sala taneczna maturzystów z promienia 50 km, to nasz dębowy parkiet 🙂

Z wielką przyjemnością organizujemy co roku studniówki w restauracji „Ogień i Woda”.

Kompleksowo zajmujemy się całością przygotowań, zdejmując częściowo obowiązki dopilnowania imprezy z rodziców i opiekunów.

Chętnie doradzamy w sprawie menu i wystroju oraz rekomendujemy współpracę z wybranymi DJ-ami czy fotografami.

Skontaktujcie się z nami – to będzie niezapomniana impreza na sto dni przed maturą. 

Wieczór panieński i kawalerski

Jedyne w swoim rodzaju spotkanie w gronie najbliższych przyjaciółek lub kumpli. Proponujemy dwa pakiety pobytowe:

Dla Pań: Wieczór panieński

Dla Panów: Męski Wypad

Spytaj o dostępność terminów w naszej recepcji! recepcja@lekuk.pl
T: +48 600 931 848 lub T: +48 (87) 428 40 59