fbpx

REZERWACJA ONLINE

Witamy na dzikich Mazurach!

W Łękuku każdego Gościa witamy z radością. Nie jesteśmy kolejnym hotelem, do którego przyjeżdża się po prostu przespać i najeść. Jesteśmy po to, by Was UGOŚCIĆ. Począwszy od pierwszego kontaktu, staramy się jak najlepiej poznać Wasze potrzeby i wymagania, aby jak najlepiej je zaspokoić.

Oferta pakietowa

Aktywne Lato 2020

Plaża z pomostami przy samym hotelu, stylowe pokoje z widokiem na mazurski krajobraz, zdrowa kuchnia, bogaty program animacji dla dzieci w każdym wieku, kojąca strefa SPA – jednym zdaniem: idealne wakacje z dziećmi na Mazurach!

Wielkanoc

Zapraszamy do wspólnego wielkanocnego stołu. Wśród życzliwych ludzi i wspaniałego wyboru świątecznych dań, uroczyście powitamy soczystą mazurską wiosnę w hotelu SPA z atrakcjami dla dzieci!

Kobiecy Weekend | 13-15.03.2020

Rozruszamy ciało, ożywimy wyobraźnię i pozytywne myślenie, damy ujście emocjom oraz przyjrzymy się temu co dla nas ważne. W tajniki choreoterapii i rytmy z najdalszych krańców świata oraz w krąg przyjaznych dusz wprowadzi Was niezwykła Edyta Bonk.

 

Nasze nagrody i wyróżnienia

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2017

TRIPADVISOR

CERTYFIKAT 2018

DOG INCLUSIVE

FOLWARK ŁĘKUK

GUFIK.PL

FAMILY CHOICE

BOOKING.COM

FOLWARK ŁĘKUK

DZIECIOCHATKI.PL

MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECIOM

Hotel SPA na Mazurach

Jeżeli szukasz miejsca na wakacje 2020 na Mazurach dobrze trafiłeś! Folwark Łękuk to Hotel SPA na Mazurach położony nad jeziorem Łękuk. Zapraszamy na wypoczynek w zaciszu w pobliżu Giżycka. Wczasy na Mazurach czekają!