10. NOWOŚCI 2021

Oto NOWOŚCI, których wprowadzeniem chcielibyśmy się z Wami podzielić!

Jeśli coś szczególnie wzbudzi Wasze zainteresowanie lub macie własne wskazówki, pomysły, sugestie, co jeszcze uprzyjemniłoby Wam wypoczynek w naszym Folwarku – piszcie: ola.nowak@lekuk.pl

1. Nowa odsłona folwarcznego ogrodu – róże i tulipany. W 2020r. poddaliśmy rewitalizacji nasz ogród. Zakupiliśmy i posadziliśmy tysiące roślin – wyjątkowych gatunków róż, tulipanów, krzewów i drzew. Istniejące rośliny przycięliśmy, część przesadziliśmy. W tym roku zmiany te będą już widoczne na dobre. Tulipany zakwitną już wiosną, a róże i inne kwiaty będą kwitły od wiosny do późnej jesieni. Będą one ozdobą nie tylko naszego ogrodu – wykorzystamy je również w naszej pracowni florystycznej do dekoracji wesel i innych wyjątkowych imprez, a także do ozdabiania naszej restauracji i pozostałych wnętrz Folwarku.

2. Ochrona środowiska. Rozszerzyliśmy sortowanie odpadów – nie tylko w hotelu, ale również w Starym Spichlerzu i na polu namiotowym. Odpady organiczne kompostujemy i wykorzystujemy w ogrodzie oraz w gospodarstwie rolnym. Ograniczyliśmy wykorzystanie plastikowych opakowań i odpadów w restauracji.

3. Nowy Szef Kuchni. Mamy Nowego Szefa Kuchni oraz Kierownika Gastronomii, a także nowe, gruntownie zmodyfikowane MENU, które zawiera takie pyszności, jak szczupak sous vide z kawiorem ze szczupaka czy żeberka cielęce marynowane w igłach sosny, miodzie i ciemnym piwie. Rozszerzyliśmy współpracę z lokalnymi dostawcami i producentami regionalnych specjałów, takich jak świeże ryby, mięso i wędliny, sery, nabiał, owoce i warzywa, miód. Sami pieczemy chleb i ciasta.

4. Adaptacja akustyczna restauracji. Zastosowanie specjalnych mat i paneli akustycznych znacznie poprawiło komfort zarówno Gości naszej restauracji, jak i osób nocujących w pokojach nad nią.

5. Nowa odsłona sal Szwałk i Piłwąg. W naszych salach „pod pokładem” również zamontowaliśmy specjalne wygłuszenia, a także nowy sufit podwieszany, oświetlenie i inne elementy wystroju. Zakupiliśmy także składaną podłogę taneczną, którą można wykorzystać zarówno w tych salach, jak i na zewnątrz. Dzięki tym usprawnieniom w salach tych odbywają się teraz zarówno szkolenia i inne spotkania firmowe, jak i wesela oraz inne uroczystości prywatne.

6. Nowa odsłona apartamentów. Nasze apartamenty zyskały nowy wystrój i wyposażenie.

7. Nowa oferta wesel i imprez. Wprowadziliśmy nową ofertę wesel i imprez, z gruntownie zmodyfikowanym menu. Naprawdę jest z czego wybierać!

8. Platforma pływająca. Zakupiliśmy zabudowaną platformę z własnym napędem – idealną dla wędkarzy, par lub kameralnych grup, które chcą w nieskrępowany sposób cieszyć się wypoczynkiem na jeziorze w warunkach prywatności i intymności.

9. Nowe rowery. Uzupełniliśmy ofertę naszej wypożyczalni o nowe rowery dla dorosłych i młodzieży. Dzięki temu nikomu nie powinno zabraknąć sprzętu. Przypominamy, że dysponujemy również rowerami ze wspomaganiem elektrycznym.

10. Nowy bus. Mamy również nowiutkiego, komfortowego 9-osobowego busa, który szczególnie przyda się fanom kajakarstwa jeżdżącym na nasze spływy kajakowe.

Poprzednie

Następny