VI KOBIECY WEEKEND za nami, ale wciąż w nas…

… i szybko się nie ulotni, bo było naprawdę wyjątkowo.

Hasło tegorocznej edycji to „Kobiece historie tańczą we mnie”. Gościliśmy wspaniałe kobiety, przyjaciółki, matki i córki, a nawet wnuczki!

Warsztaty skoncentrowane były na tańcu, które poprowadziła choreoterapeutka Edyta Bonk.

Osoba czarująca swoim uśmiechem, emanująca ciepłą, pozytywną energią wydobyła ze wszystkich kobiet wachlarz emocji podczas warsztatów. Integracja, śmiech, wzruszenie, dotyk, wsłuchiwanie się w siebie, odkrywanie kobiecości, szukanie w sobie dziecięcej radości, zachwyt małymi, drobnymi rzeczami, których często będąc ,,w biegu” nie zauważamy… Cytując jedną z kobietek:

,,Szczęście jest blisko… wystarczy je dostrzec”. Taniec ze świecami, zajęcia relaksacyjne, to tylko część z tego czym podzieliła się pani Edytka. Najważniejsze zostało w sercach kobiet, ich emocje i uczucia, które towarzyszyły im w trakcie zajęć.

Dzień rozpoczynał się aktywnie fitnessem oraz porannym marszobiegiem po Puszczy.  Kobietki ani na chwilę nie zwalniały tempa! Relaksowały się w SPA, dopieszczały swoje ciała pod okiem terapeutów. Zabiegi na twarz, masaż kamieniami, czekoladą… po prostu raj na ziemi! Wieczorna integracja  w łaźni, cudowny peeling, a następnie kąpiel w przerębli! O tak, odważne babeczki!

Roztańczone, uśmiechnięte, z wieloma przemyśleniami, nasze drogie kobiety pożegnały się z nami, pozostawiając za sobą ogromną falę energii w Folwarku.

Dziękujemy i do zobaczenia na następnej edycji !

 

Poprzednie

Następny