Konkurs kulinarny – mazurska ryba z grilla

Lato nieodłącznie kojarzy się z grillowaniem w gronie rodziny i przyjaciół. Polacy od lat spotykają się w ogrodach, na działkach, plażach i skwerach żeby wspólnie spędzić czas i przekąsić grillowanie przysmaki. Standardowo na ruszt wrzucamy kiełbasy, szaszłyki, karkówkę oraz warzywa. Jednak znajdujemy się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i nie powinniśmy zapominać o grillowanej, świeżej rybie!

Właśnie dlatego zapraszamy Was do konkursu kulinarnego – którego tematem jest grillowana ryba z mazurskich jezior!

Kto może wziąć udział?
Każdy! Grillowanie jest naszym narodowym sportem – wierzymy, że w waszych domach znajduje się przepis na idealną grillowaną rybę.

Kiedy i jak?
Całość wydarzenia będzie miała miejsce 20 sierpnia (wtorek) 2019 roku w Folwarku Łękuk (Łękuk Mały 8, 11-510 Wydminy). Grillować rozpoczniemy o godzinie 17:00. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji m.in.: Własne stanowisko grillowe, świeżą mazurską rybę, wybrane dodatki, naczynia.

W jaki sposób się zgłosić?
Wystarczy wysłać maila na adres karol.szczechowicz@lekuk.pl lub skontaktować się z nami poprzez wiadomość na facebooku. Koniecznie dodajcie: Imię i nazwisko, maila, numer telefonu. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Co można wygrać?
Najlepsze danie wejdzie do naszego menu Uczt Grillowych – zostanie podpisana imieniem i nazwiskiem zwycięzcy. Do tego ufundowaliśmy atrakcyjną nagrodę rzeczową!

Poprzednie

Następny