Aktywne Lato 2017

Co nowego w Folwarku ? Mnóstwo pomysłów, inspiracji i zajęć podczas pakietu Aktywne Lato!
Jak w każde wakacje program dla naszych Gości obfituje w animacje i zajęcia dla dzieci, młodzieży
i dorosłych, natomiast my stale rozwijamy się i sprawdzamy się w nowych projektach.

Chcielibyśmy podzielić się chociaż częścią tego, co robimy w tym roku z naszymi Gośćmi.
Oprócz standardowych zajęć typu: Aktywne Poranki – fitness, tabata, biegi po Puszczy, mecze piłki siatkowej, Kino Letnie czy też zajęcia kulinarne tworzymy z młodzieżą niesamowite rzeczy, o których parę słów poniżej.

W poprzednim tygodniu starszaki bardzo zaangażowały się w zajęcia i animacje. Podczas wspólnych spotkań powstał pomysł – stworzenie projektu muzyczno – tanecznego, który od początku do końca Goście tworzyli razem z naszymi instruktorami. Młodzież wspierana przez UWS Crew rozpoczęła projekt od zajęć muzycznych. Każdy uczestnik zrobił instrument, nagrywał jego brzmienie i tak wspólnie połączone dźwięki stworzyły melodię do choreografii tanecznej. Jednak na tym nie koniec! Rozkręcając się razem z młodzieżą poszliśmy „za ciosem” i podzieliliśmy się wiedzą o kolejnych elementach kultury hip hop i tak powstało graffiti.

Cały projekt przedstawiony został również rodzicom jak i innym Gościom, podczas którego zaprezentowaliśmy muzykę, taniec oraz beatbox.  Jednak nam wciąż jest mało i nie poprzestaniemy
na jednym projekcie! Niebawem pochwalimy się kolejnymi! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zajęcia, bez Was – naszych Gości nie udałoby się to tak szybko, zaledwie w kilka dni : )

Poniżej również nagranie z pokazu, zachęcamy do sprawdzenia tanecznych umiejętności 🙂

 

https://www.youtube.com/watch?v=2rYE_L8ysu8

Poprzednie

Następny