Aktywne Lato trwa…

Aktywne Lato ruszyło – nasz sztandarowy rodzinny pakiet w pełni!

To kolejny rok, kiedy poza Starym Spichlerzem gościmy Państwa również w budynku Folwarku. W te wakacje przygotowaliśmy dla naszych Gości pakiet „Aktywne Lato” – czyli poza komfortowym noclegiem, pysznymi posiłkami nasi Goście mogą uczestniczyć również w animacjach!

Czy to jest już wszędzie?

Cieszymy się obserwując zainteresowanie również innych obiektów animacjami, a powracający goście udowadniają nam, że robimy to dobrze! Ponownie postawiliśmy na różnorodność – mamy podział na grupy wiekowe, które uwzględniają również dorosłych. Dopasowujemy program do gości zostających dłużej – tworzymy go na bieżąco biorąc pod uwagę między innymi wiek i pogodę. Na to wszystko możemy sobie pozwolić dzięki wykwalifikowanej i przeszkolonej kadrze, która pracuje z nami od lat. To nas wyróżnia – dziękujemy za docenienie naszej pracy!

Co było, a co będzie?

Za sobą mamy spływy kajakowe, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, wycieczki rowerowe i poranne zajęcia sportowe typu fitness, bieganie. Nie zapominamy również o najmłodszych oferując im zajęcia rozwijające kreatywność i nieszablonowe myślenie. Starszaki zapraszamy do pobliskiej puszczy na questy, gry i survivale. Tegorocznym hitem okazał się projekt, podczas którego dzieci pod okiem wykwalifikowanych animatorów przygotowują wspólny projekt, łączący w sobie elementy wielu sztuk!

Animacje z edukacją?

Podczas naszych animacji, nie tylko w czasie Aktywnego Lata, staramy się przekazać wiedzę. Tańcząc Hip-hop dowiemy się jak się narodził ten taniec i czym różni się od break-dance. Tworzymy wspólnie ogród z warzywami, żeby dzieci mogły oglądać jak rosną roślinki. W quizach i grach terenowych dodajemy elementy historii i legend. Najlepszą nauką jest praktyka, a umiejscowienie Folwarku sprzyja do wielu aktywności.

Poprzednie

Następny