fbpx

REZERWACJA

Oferta pakietowa

Aktywne Lato

Plaża z pomostami przy samym hotelu, stylowe pokoje z widokiem na mazurski krajobraz, zdrowa kuchnia, bogaty program animacji dla dzieci w każdym wieku, kojąca strefa SPA – jednym zdaniem: idealne wakacje z dziećmi na Mazurach!

Sylwester na Mazurach

Przed nami kolejny wspaniały RODZINNY SYLWESTER NA MAZURACH. Minimum 4 dni atrakcji, Bal Sylwestrowy oraz kultowa Sylwestrowa Strefa Zabaw dla dzieci i młodzieży.

Boże Narodzenie

W Folwarku czeka na Was uroczyście nakryty wigilijny stół, pachnący świątecznymi pierniczkami i tradycyjnymi polskimi potrawami.  Wystarczy usiąść do Wigilijnej Kolacji i cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi.

Witamy na Dzikich Mazurach!

W Łękuku każdego Gościa witamy z radością. Nie jesteśmy kolejnym hotelem, do którego przyjeżdża się po prostu przespać i najeść. Jesteśmy po to, by Was UGOŚCIĆ

Wszelkie zasady związane z pobytem, obowiązujące w czasie epidemii wirusa COVID-19 dostępne są w zakładce REGULAMIN.

Stworzyliśmy również specjalną zakładkę Bezpieczny Hotel, gdzie można się zapoznać z procedurami bezpieczeństwa które wdrożyliśmy.

Nasze nagrody i wyróżnienia

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2019

TRIPADVISOR

CERTYFIKAT 2019

TRIPADVISTOR

TRAVELLERS CHOICE 2019

GUFIK.PL

FAMILY CHOICE

DZIECIOCHATKI.PL

MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECIOM

TRIPADVISOR

GUEST REVIEW AWARDS 2018

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2017

TRIPADVISTOR

TRAVELLERS CHOICE 2017

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2016

TRIPADVISTOR

TRAVELLERS CHOICE 2016

DOG INCLUSIVE

HOTEL PRZYJAZNY PSOM

Hotel SPA na Mazurach

Jeżeli szukasz miejsca na wakacje 2020 na Mazurach dobrze trafiłeś! Folwark Łękuk to Hotel SPA na Mazurach położony nad jeziorem Łękuk. Zapraszamy na wypoczynek w zaciszu w pobliżu Giżycka. Wczasy na Mazurach czekają!