REZERWACJA

Oferta pakietowa

Wakacje z Naturą

Eko wakacje z dziećmi, rodzinny urlop nad samym jeziorem, atrakcje dla małych i dużych, SPA i natura na wyciągnięcie ręki!

SPA dla Dwojga

Zapraszamy naszego butikowego SPA na Dzikich Mazurach, z dala od głównych dróg, hałasu i smogu.

 

Nasze nagrody i wyróżnienia

TRIPADVISOR

TRAVELLERS CHOICE 2020

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2019

TRIPADVISOR

CERTYFIKAT 2019

TRIPADVISOR

TRAVELLERS CHOICE 2019

TRIPADVISOR

GUEST REVIEW AWARDS 2018

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2017

TRIPADVISOR

TRAVELLERS CHOICE 2017

TRIPADVISOR

TRAVELLERS CHOICE 2016

BOOKING.COM

GUEST REVIEW AWARDS 2016

DZIECIOCHATKI.PL

MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECIOM

GUFIK.PL

FAMILY CHOICE

DOG INCLUSIVE

HOTEL PRZYJAZNY PSOM

Hotel na Mazurach

Jeżeli szukasz miejsca na wakacje 2021 na Mazurach dobrze trafiłeś! Folwark Łękuk to Hotel SPA na Mazurach położony nad jeziorem Łękuk. Zapraszamy na wypoczynek w zaciszu w pobliżu Giżycka. Wczasy na Mazurach czekają!

Wakacje Mazury 2021

Wybierając miejsce na rodzinne wczasy mamy przed oczami hotel nad jeziorem z animacjami dla dzieci. To właśnie Folwark Łękuk. Mazury są bogate w jeziora. Łękuk Mały objęty jest strefą ciszy – oznacza to, że podczas wypoczynku w hotelu lub na polu namiotowym ominie Was turystyczny zgiełk oraz hałas skuterów wodnych i motorówek pływających pod oknami pokoi.

Co można robić z dziećmi na Mazurach?

Dobry hotel na Mazurach oferuje w swoim standardzie animacje dla dzieci, salę zabaw, wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowerów tradycyjnych oraz duży teren, z którego można korzystać. Wakacje z dziećmi na Mazurach w hotelu pozwalają wypocząć całej rodzinie. Podczas wczasów można skorzystać również ze SPA znajdującego się w hotelu. W SPA można doświadczyć niecodziennego relaksu, egzotycznych masaży, zabiegów dedykowanych różnym rodzajom skóry, odwiedzić saunę i jacuzzi. Dzięki znakomitej lokalizacji można na własną rękę zorganizować sobie czas wolny, odwiedzając okoliczne atrakcje – stadninę koni, zagrodę pokazową żubrów, zabytkowe mosty i mazurskie miejscowości – znajdujemy się blisko Ełku, Giżycka i Olecka.

Wczasy na Mazurach pod namiotem

Coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy na camping – Mazury oferują bogatą bazę pól campingowych i namiotowych. Różnią się one standardem, odległością od miast, sklepów, dostępnością sanitariatów i restauracji. Będąc Gościem naszego pola namiotowego nad jeziorem możesz skorzystać z restauracji, SPA, placów zabaw, sal z ping-pongiem i innych udogodnień. Wybierając się na wczasy pod namiotem nie możesz zapomnieć o dodatkowych atrakcjach, które pozwolą Ci się skupić na wakacyjnym relaksie, zamiast szukania w wyszukiwarkach haseł: Dobra restauracja Mazury, Spływy kajakowe na Mazurach.

Ferie zimowe na Mazurach 2022

Zima na Mazurach znacząco różni się od tej znanej w miastach czy w górskich kurortach. Nie spotkamy tu tłumów – zamiast nich możemy obserwować tropy łosi, saren i wilków. Zima na Mazurach w Folwarku jest idealna na pobyt z dziećmi. Dzięki otoczeniu Puszczy Boreckiej śnieg potrafi utrzymać się znacznie dłużej, a spokojne jezioro od wczesnych mrozów pozawala na jazdę na łyżwach.

Mazury Zimą – co można robić z dziećmi?

Dużą popularnością cieszą się wyprawy na narty biegowe. W hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu zimowego, a w okolicy przygotowane są trasy dla biegówek. Na Mazurach obowiązkowym punktem zimy jest również jazda na łyżwach po zamarzniętym jeziorze. Ferie zimowe są także dobrym momentem na rozpoczęcie saunowania. Ruska Bania cieszy się wysoką popularnością amatorów sanowania i wielbicieli pakietów SPA na Mazurach.

Boże Narodzenie 2021 w hotelu na Mazurach

Nasi Goście wielokrotnie pytali nas, czy można spędzić Boże Narodzenie na Mazurach. W tym roku zdecydowaliśmy na przyjęcie Gości, którzy spędzą rodzinne święta z dziećmi w hotelu. Wigilia będzie miała charakter wspólnej uroczystej uczty, podczas której odwiedzi nas Święty Mikołaj. Każdy dzień świąt Bożego Narodzenia będzie obfitował w animacje dla dzieci i zajęcia dla rodzin.

Zima w SPA

Zima jest częstym wyborem Gości SPA, którzy decydują się na przyjazd również w tygodniu. Dzięki temu zyskują niższą cenę niż latem oraz jeszcze większą ciszę. Zimowy wyjazd do hotelu SPA pozwala bardziej dopasować harmonogram masaży oraz zabiegów, a obowiązkowym punktem jest saunowanie w Ruskiej Bani nad jeziorem, morsowanie i spędzenie czas w zewnętrznym jacuzzi z gorącą wodą, otoczonym przez śnieg. Mrozy sprzyjają również aktywnemu wypoczynkowi. Gości hotelu, SPA i restauracji zapraszamy na łyżwy, sanki i narty biegowe. Szczególnie trasy narciarskie zlokalizowane wokół hotelu to ciekawy sposób na poznanie zimowych, dzikich Mazur i prawdziwy wypoczynek w ciszy.