Rodzinne wczasy na MazurachSami rozmiłowani w aktywnym wypoczynku wspólnie z naszymi trzema synami – zapraszamy do Łękuka rodziny z dziećmi. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie takiego właśnie spędzania wolnego czasu, bez rezygnowania z pasji uprawiania dyscyplin często uznawanych za „wyczynowe” i niewykonalne, jeśli…towarzyszą nam dzieci. Nic bardziej mylnego. Dzieci mogą wiele, często więcej niż my – dorośli. Męczą się (a raczej nużą) szybciej, ale i też błyskawicznie regenerują siły. Są stworzone do aktywności. Nic też tak nie cementuje rodziny jak wspólne przygody – im większy trud, tym dłużej będą zapamiętane.hotel-przyjazny-rodzinie-300x227

Po codziennych wojażach w puszczy, nad jeziorem i na terenie ośrodka, przyjdzie również czas na zasłużony wypoczynek. Rodzice mogą udać się do SPA, a pociechy skorzystać z atrakcji naszej bawialni lub relaksować przy bajkoczytaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami RODZINNYCH PAKIETÓW

Najnowsze opinie:

styczeń 2017 ~Sebastian M

Zachwyceni cudownym pobytem wakacyjnym w Folwarku w 2015 r, postanowiliśmy ponownie wybrać to magiczne miejsce na wspólny rodzinny wypoczynek. Tak jak poprzedniego roku, przyjechaliśmy razem z zaprzyjaźnioną drugą rodzinką. Jako, że jesteśmy dość liczną rodziną (3 dzieci) ponownie wybraliśmy bardzo komfortowe studio rodzinne z widokiem na jezioro i bociany. Korzystaliśmy z pakietu Aktywne Lato, z którego byliśmy bardzo zadowoleni. Pyszne, obfite jedzenie, które było pyszne, różnorodne, zawsze ciepłe i wręcz nie do przejedzenia, ciekawe animacje dla dzieci, warsztaty teatralne, zumba dla dzieci, kino letnie, wspólne ognisko ze śpiewem i wiele innych atrakcji, które wypełniały czas dzieciom. Na uwagę zasługuje również Kids Spa i zaangażowanie personelu, który dbał, żeby dzieci się tam dobrze bawiły (malowanie twarzy, konkursy i pyszne owocowe koktajle ). Czyste jezioro z wydzielonym miejscem dla małych dzieci, możliwość wędkowania, dostępny sprzęt wodny: kajaki, rowerki, boiska, łaźnia parowa, niezwykle miła, sympatyczna i pomocna obsługa. Można by długo jeszcze wymieniać zalety tego miejsca. Wszystko to sprawiło, że spędziliśmy kolejny raz bardzo udany urlop. Tutaj po prostu trzeba przyjechać i poczuć niepowtarzalny mazurski klimat i gościnność właścicieli. Dziękujemy !!!!!!

(Źródło: link)

 

 

podobne oferty