Warto połączyć firmowy wyjazd z działaniami społecznymi. Jako Mały Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Folwark Łękuk podpowie jak to zrobić Społeczna odpowiedzialnosć biznesuw zgodzie z firmową polityką CSR. W naszej okolicy wiele osób i instytucji potrzebuje pomocy. Pomożemy w kontaktach z miejscowym samorządem, stowarzyszeniami i fundacjami, Caritas, ośrodkami pomocy społecznej, szkołami. Praca wolontariacka może być niezwykle motywująca – nie ma nic piękniejszego niż szczęście w oczach obdarowanych tym, co mamy najcenniejszego – naszym czasem.

A po działaniach społecznych przyjdzie czas na szkolenie w naszych salach konferencyjnych, integrację – na spływie kajakowym, grach terenowych, rowerach, i relaks w naszym spa lub sali fitness.

W ramach wyjazdu integracyjnego CSR do Folwarku Łękuk pracownicy firmy Orange pracowali w jednej z pobliskich szkół. Pomysłów jest więcej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją: ola.nowak@lekuk.pl

 

              odp

 

Centrum konferencyjne: 3 kompleksowo wyposażone sale do 220 osób łącznie (80, 100 i 40 miejsc w układzie teatralnym). Największa sala do 180 osób (połączenie dwóch sal systemem drzwi przesuwnych).

podobne oferty