II Święto Rzepaku - fotorelacja z eko pikniku | Folwark Łękuk

II Święto Rzepaku – fotorelacja z eko pikniku

Zobaczcie jak pięknie i kolorowo było – dzięki Wam – w Folwarku Łękuk 21 maja!

Już po raz drugi obchodziliśmy naszą autorską uroczystość: Święto Rzepaku – eko piknik artystyczny.

Gościliśmy wielu wystawców rękodzieła i smakołyków, którzy zaprezentowali m.in.: wyroby z drewna, szydełkowe zabawki, poduszki z łuski orkiszowej, ceramikę, naturalne kremy, eko biżuterię, obrazy i wiklinowe koszyczki. O nasze podniebienie zadbały sąsiadki Folwarku, które częstowały Gości pierogami, ciastami, swojskim smalcem, a przy naszym restauracyjnym stoisku można było skosztować łękuckiego oleju rzepakowego i przekąsić małe co nieco. Przez cały czas trwania imprezy Goście głosowali na najciekawsze stoisko, nagrodziliśmy 3 miejsca oraz wylosowaliśmy jedną osobę z głosujących i uwaga – dziewczynka wybrana z tłumu do wylosowania zwycięzcy wylosowała… samą siebie! A żeby było ciekawiej – konkurs na najciekawsze stoisko wygrała jej mama : p. Anna Kuncewicz, która oprócz swojskich serów i poduszek z łuski orkiszowej zabawiała dzieci tworząc niesamowite balonowe kreacje i zmieniając ich twarze w bajkowe postacie. Gratulujemy!

Program eko pikniku obfitował w występy taneczne lokalnych grup młodzieżowych, na scenie zaprezentowały się dwie grupy: Funny Beats z Ośrodka Kultury w Miłkach oraz Łękuk Crew z Folwarku Łękuk. Pomiędzy występami odbyło się wiele konkursów dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami – między innymi vouchery do naszego SPA Łękuckich Łaźni.

Finałem Święta Rzepaku był koncert zespołu Cuba De Zoo z Ostródy, który rozgrzał naszą publiczność. Pozdrawiamy nowego perkusistę, który okazał się wulkanem energii:)

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być tego dnia z Państwem i dziękujemy wszystkim
za zaangażowanie i przybycie do Folwarku tego dnia!
Już planujemy kolejną edycję, do zobaczenia za rok! ; )

fot. Marcin Łobrów, vilkstepovy.com

Poprzednie

Następny