slider firma

Dla firm

 • Wyjazdy integracyjne Mazury
 • Imprezy integracyjne Mazury
 • Team building Mazury
 • Spływy kajakowe dla firm
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

Tam, gdzie zaczyna się Puszcza Borecka, a pasja spotyka się z umiejętnym podejściem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych jesteśmy my – Folwark Łękuk.

Na Dzikich Mazurach, miejscu stworzonym do ożywienia idei wellnessu korporacyjnego, promujemy w miejsce Open Baru przede wszystkim Open Mind.

Bogata, ale i trudna historia tych terenów daje z kolei wiele możliwości, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zastosować działania CSR.  Jako tegoroczni laureaci nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu chętnie doradzimy.

Rozumiemy doskonale, że współczesny styl życia, a w szczególności pracy, nie ułatwia utrzymania równowagi pomiędzy tym, co w hartowanym ciele, poszukującej duszy i w rozbieganej myśli.

Wzajemne zrozumienie i dobra integracja zachęcają do wspólnego działania, przełamują bariery – te zupełnie nowe i naturalne, ale i te „zaśniedziałe”- spod grubej warstwy nieporozumień.

Jak to osiągnąć? Jak poczuć ten szczególny rodzaj bliskości z drugim człowiekiem i „sztamy” rodem z dziecięcego podwórka? Jak wzmocnić lub uzdrowić więzi pomiędzy pracownikami.

Gdy zamykamy oczy i wyobrażamy sobie skuteczny zespół w działaniu, widzimy zastęp harcerzy…

Zaangażowani, z wypiekami na twarzy pokonują leśny bieg na orientację. Różne sprawności na odznakach zuchów służą całej grupie, każdy jest niezbędny.

Czemu nie kontynuować ich tradycji? Czemu nie czerpać ze źródeł? Czy nie jest to doskonały wstęp zarówno do grywalizacji jak i integracji pracowników?

Zapraszamy Państwa do miejsca, w którym reaktywowaliśmy w dorosłych dzieciństwo razem z całą jego kreatywnością i niespożytą energią, miejsca zrodzonego z pasji do odkrywania

To tu żywe stają się projekty z zakresu CSR oraz idea raczkującego jeszcze w Polsce wellnessu korporacyjnego.

Jeśli chcą Państwo odkryć dalszy ciąg przygody dla firm w Folwarku Łękuk, wystarczy się z nami skontaktować.

 

Zapytania grupowe, integracja i wellness korporacyjny:

szkolenia@lekuk.pl lub ola.nowak@lekuk.pl

Tajniki CSR: krzysztof_przylucki@lekuk.pl

 

 Co sądzą o nas Goście biznesowi?

 

 

Sprawdź szczegóły OFERTY DLA FIRM

 

Dotychczas zaufali nam między innymi:

logo_Orange

logo_bzwbk_santander_30712

logo_mpips

cartrack
logo-stalcoSEVENET-LOGO-13-300x102

adelfi-logo

Logo_Swegon_CMYK_-_2009             

office-plus-logo

trafford-logo                   sabo_logo

 

rekomendacje_mojekonferencjepl

Centrum konferencyjne: 3 w kompleksowo wyposażone sale do 220 osób łącznie (80, 100 i 50 miejsc w układzie teatralnym). Największa sala do 180 osób (połączenie dwóch sal systemem drzwi przesuwnych).

 

 

 

 

 

podobne oferty